ВАШІ ГРОШІ ПІД ПАРКАНОМ ОБЛЛІКАРНІ

Напевно ви часто чуєте або читаєте в новинах про те, як керівництво міста скаржиться щодо нестачі бюджетних коштів, оскільки у міста забрали щорічні 74 мільйони в результаті перереєстрації підприємств обласного підпорядкування в райони.

Здавалося б мер і його команда переживають за місто. Але чи так це? Може вся причина в тому, що вони просто менше зароблять? Ну, скажімо на плитці … Плитка – це те, за що голосують сумчани, в надії, що їх будинок потрапить в програму “Евродвор” … А нашим міським керівникам тільки цього й треба. І голоси і дохід. При цьому, нагадую, що плиточка за наш з вами рахунок!

Тим, за кого ви голосуєте все одно, що станеться з плиткою, після того, як її поклали, незалежно від того якісна вона чи ні.
Завтра приїде техніка Сумитеплоенерго і викопає ямку посеред двору і плитка буде валятися навколо ями, падати в цю яму …

Загалом, прикладів багато, але найцікавіший в даний час має місце біля дитячої обласної лікарні по Ковпака. Якщо пам’ятаєте, я робив відео, в якому розповів про конфлікт двох підприємців.

Так ось, будівництво там йде повним ходом. Але справа в тому, що підприємець, який будує споруду, зняв плитку і бордюрний камінь з тротуару, які були придбані та укладені за наш з вами рахунок. Він склав все це біля паркану.

Нормально? З бюджету виділити гроші, щоб плитку покласти і відразу дати добро на будівництво, в результаті чого плитку зняли. І судячи з усього, місту вона не потрібна. Її ніхто не забирає. В один прекрасний момент її просто розтягнуть … І нікому немає діла і правоохоронці мовчать …, хоча були публікації …

Пам’ятайте прислів’я «Копійка ГРИВНЮ береже»? Якби дядько мер і Ко не ставилися так безгосподарно до того, як витрачають гроші, могли б заощадити витрачати туди, де потрібно. Але їх це не хвилює, судячи з усього … Їх завдання заробити, а там хоч потоп