У Сумах під виглядом вершкового масла продається фальсифікат (ВІДЕО)

Інформацією про те, що на полицях магазинів повно фальсифікату, сьогодні вже нікого не здивувати. На жаль, служби, які повинні стежити за тим, щоб його не було, по руках і ногах пов’язані законом, який обмежує можливість перевірки без узгодження з керівництвом у Києві.

У більшості випадків Київ в перевірці відмовляє, навіть якщо є серйозні порушення. Мотивація різна, але про причини ті, хто вміє думати, самі здогадаються.

Тому є два варіанти перевірки продукту на справжність.

Жах: на Сумщині знайшли мішки з трупами собак та котів (фото 18+) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/zhah-na-sumshhini-znajshli-mishki-z-trupami-sobak-ta-kotiv-foto-18/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

1.Самостійно звертатися в сертифіковану лабораторію, сплативши їх недешеві послуги. Але, при цьому, результат дослідження використовувати ніде, крім, як у публікації, не вийде. Для суду це папірець, який нічого не означатиме. Суд прийме тільки той документ, який отримала профільна державна організація.

2.Перевірити в домашніх умовах. Повно варіантів. На більшість з них я б не покладався. Але сьогоднішній результат (на відео) я впевнений в ньому на 100%. Тому що метод перевірки масла, який я використовував, він вже не один раз себе зарекомендував.

Отже, я купив 5 пачок продукту:

МАСЛО

ТМ Добряна – 52 грн

Наш Молочник -47 грн

ТОВ Вівальді Д -25 грн

ТОВ Міколаївмолпром -17 грн

СПРЕД

ТМ Перший ряд -14 грн

Виявилося, що в пачці виробництва ТОВ Міколаївмолпром не вершкове масло! Там навіть молока немає.

Зараз хтось скаже «Дурню зрозуміло. Яке масло за 17 гривень? Масло не може коштувати менше 40 грн за пачку. »? Згоден на 100%. Але в результаті домашнього експерименту я для себе особисто дізнався, що є таки масло і за 25 грн. Парадокс. Достовірну відповідь може дати тільки лабораторія, однозначно, але на відео – це аматорський експеримент, тому і вимагати 100% результату від нього не можна . Але те, що там в пачці  ТОВ Міколаївмолпром не масло це 100%.

І суть навіть не у вартості. Не можна покладатися на версію про те, що якщо продукт коштує 40 грн – значить точно масло. А якби «масло» ТОВ Міколаївмолпром продавалося по 50 грн, щоб це змінило? Суть у тому, що саме виробник вказав на упаковці. !!! Він обдурив нас, споживачів. А винуватим буде реалізатор (оператор ринку), якщо негайно не видалить з прилавка фальсіфікат.

У сюжет не потрапило ще 15 хвилин відео. Ви б стільки просто не дивилися. Ось що ще я робив з маслом (всі ці варіанти ви можете знайти в інтернеті у виконанні фахівців лабораторій або звичайних блогерів):

1.Різав після заморозки. Адже масло в замороженому стані буде кришитися і колотися, а спред ні.

2.Витримував  у кімнатній температурі. Через 15 хвилин після морозильної камери на маслі не повинно з’явитися крапельок води.

3.Грів на пательні. Масло буде танути рівномірно, з’явиться пінка. Спред стрілятиме і моментально з’являться бульбашки.

4.Чотири години витримував в кімнатній температурі, в надії появи жовтизни на натуральному маслі.

Всі ці досліди зі змінним успіхом показували результат. Скажімо, в першому випадку кришився і коловся тільки спред і масло Наш молочник. Друге випробування не пройшов жоден зразок. А останнє випробування провалилося з тріском. Залишене без нагляду на підвіконні масло (шматочками на тарілці) … злизала кішка. Ідеальний варіант для перевірки, але на жаль, побачивши мене, вона злякалася і у втечі перевернула тарілку. Два шматка масла я не дорахувався, яких – я не знаю.

Так що дуже рекомендую перевіряти масло в окропі. Не помилитеся!

У підсумку я скористався пошуковою системою і знайшов інформацію про те, що вже протягом тривалого часу по всій країні звучить інформація про фальсифікат від ТОВ Міколаївмолпром.

Експерти назвали марки «несправжнього» масла

При цьому продукти цього підприємства продовжують продаватися в магазинах. І якщо він продається, значить хтось вірить і купує. А це ж продукт – вбивця.

Загалом, це не останній експеримент. Є ще цікаві ідеї. Але після свят я таки напишу заяву в Держпродспоживслужбу в Сумській області щодо фальсифікату і про результат потім повідомлю вам.

Бережіть себе, своих близьких і свої гроші

 

2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *