“Караванник”, де обіцяні лавки?

Пам’ятаєте приказку «Обіцяного три роки чекають»?

Так ось, влада в Сумах, напевно, вирішила замахнутися та побити рекорд з найтривалішого виконання взятих на себе зобов’язань.

Так, 29 червня 2016 року, на сайті місцевих електронних петицій з’явилось звернення: «Установка лавок зі спинками на центральних вулицях міста». Автор сумчанин Віктор Кушнір.

“Пропоную встановити на центральних вулицях міста (проспект Шевченка, Іллінська, Кондратьєва, Харківська, Лушпи), а не тільки в центрі, лавки зі спинками для відпочинку жителів міста.”

П’ЯНИЙ СУМЧАНИН ПОЇХАВ У МАГАЗИН ЗА ЦИГАРКАМИ В ОДНИХ КАПЦЯХ

https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/288

Петиція зібрала достатню кількість голосів і  20 жовтня 2016 року виконком Сумської міської ради надав автору підписану мером міста Суми відповідь :

«Шановний Вікторе Васильовичу! Електронна петиція щодо додаткового встановлення лавок для відпочинку громадян по основних і центральних вулицях міста, опрацьована. Повідомляємо, що департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради підготовлена пропозиція на суму 150000,00 грн. до профільних депутатських комісій стосовно встановлення у наступному бюджетному році нових лавок для відпочинку мешканців і гостей нашого міста. При розміщенні цих лавок на об’єктах міського благоустрою, Ваші побажання в частині їх встановлення на проспекті Шевченка, проспекті М. Лушпи, вул. Іллінській, Г.Кондратьєва, Харківській, будуть виконані.»

Пройшов 2017 рік, за ним пролетів 2018, скоро зустрінемо 2020 рік і де ж ті лавки? Можливо саме в невиконанні обіцяного і полягає сенс фрази, яку одного разу згадав Лисенко Олександр Миколайович «Собаки, лайте, караван буде йти»?

Всі ці роки люди “гавкають”, а ось “караван” все ніяк не хоче піти з міста…