Акція протесту: на Сумщині перекрили дорогу “Суми-Харків”

Біля села Гребениківка Тростянецького району відбувалася всеукраїнська акція щодо недопущення перевантаження на дорогах. Учасники акції – Спілка перевізників Сумщини- перекрили дорогу “Суми-Харків”.

Мітингувальники вимагають, аби на виїзді з міста встановили стаціонарні вагові комплекси і фіксували вагу вантажних автівок.

“Ми мітингуємо проти перегрузу, щоб ввели тристоронню відповідальність, щоб не тільки була відповідальність на перевізнику, а й на вантажовідправнику і на вантажоодержувачу. Агрофірми, через те, що вони безнаказанні, нам доводиться брати перегруз, щоб заробити що-небудь”, – говорить учасник мітингу Костянтин Псарьов.

У Сумах відремонтують аварійні балкони: ГАНЬБА чиновники не знають своє місто [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-vidremontujut-avarijni-balkoni-chinovniki-ne-znajut-svoie-misto/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

“Якщо будуть всі відповідати однаково, то, чим більше, тим краще вагових комплексів. Не будемо об’їжджати кущами. Будемо по правилами їздить. А так – треба за щось жити і родину годувати”, – ділиться своїми думками щодо ситуації учасник акції Віталій Колодка.

“Зараз приїжджають машини з Одеси, Миколаєва, полтавчани, вони грузять по 40-50 тон. Подивіться на наші дороги, вони їх просто вбивають. Якщо зараз їздити по тих розцінках, які нам пропонують, – а ми зараз так не хочемо їздити, звільняємо водіїв, закриваємо ФОПи”, – говорить учасник акції Влад Терещенко.

Дорогу тримали закблокованою протягом кількох годин – з 10.30 до 12.30. Час від часу пропускали автомобілі, які зупинялися біля переходу.

“Повністю погоджуюся. Дороги нікудишні після перегрузу. Тоді розбиваєтся все на світі. Не годиться. І чекати не в напряг. Постою, чого ні”, – погоджується з учасниками акції водій Іван Білокінь. Йому довелося чекати деякий час на заблокованій мітингувальниками дорозі.

Іншої думки водій Олексій МіленькоНе тут треба боротися з перевантаженнями. Хай ідуть в адміністрацію. Нащо дорогу перекривати. Кому краще роблять? Спішу, це заважає”.

Завершили акцію пообіді 18 лютого. За оцінками поліції, участь в мітингу брали 40 людей. Як повідомили організатори, перекривали дорогу 80 учасників акції, – пише suspilne

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *