Дівчинка з Шостки просить небайдужих врятувати її маму

До редакції в Сумах звернулася мешканка міста Шостка Тамара. Її дочка 38-річна Олена Новікова (дівоче прізвище Ковбаса)потребує термінової операції, інакше більше не зможе ходити.

Сама Олена жила в Сумах, і в неї є дочка – Настя (онука Тамари), яка вчиться в 9 класі, і на яку сьогодні звалися зовсім не дитячі проблеми. Так вже вийшло, що вони були змушені переїхати в Шостку до Тамари.

Ось що написала дівчинка, звертаючись до редакції видання в Шостці:

[su_quote]Звертаюсь до усіх небайдужих до чужих страждань людей!

Я, учениця дев’ятого класу стала дорослою вже за цей останній рік, бо весь тягар по догляду за близькою людиною ліг на мої плечі. В мене дуже хвора мама. Вона інвалід ІІ групи і ледь ходить по кімнаті на ходунках. А їй всього 38 років. Останнім часом вже не може обійтись без знеболювальних ліків. Їй терміново необхідна операція по заміні обох культових (тазобедренних) суглобів, головки яких вже остаточно зруйновані. З клініки прийшов рахунок на оплату операції і вартість протезів, який складає 345 000 грн. Але такої суми нам самим ніколи не забрати. Бабуся, яка збиралась їхати на заробітки, щоб підняти свою дочку на ноги, влітку сама потрапила в ДТП і після тяжкої травми тільки почала ставати на милиці. Більше з рідних, щоб допомогти, в мене нікого немає. Тому прошу всіх людей, хто може хоч чимось допомогти моїй мамі стати знову здоровою, ми будемо дуже вдячні. Номер картки ПриватБанку моєї мами: 5168 7573 2764 0274 Новікова Олена Олександрівна З повагою до всіх Роман Настя[/su_quote].

Звичайно, в основному в подібних проханнях допомагають, коли мова йде про дітей, але поставте себе на місце Насті. Олена – її мати. Важко бачити, як близька тобі людина може перестати ходити і усвідомлювати, що ти нічого не зможеш з цим зробити, щоб допомогти.

Хто може, допоможіть дівчинці, щоб її мати могла ходити.

Телефони Олени Новікової – 0995457672, мами Олени – 0662226532 (Тамара).

Відомий на Сумщині журналіст: у тварин умови кращі, ніж у охоронців [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/vidomij-na-sumshhini-zhurnalist-u-tvarin-umovi-krashhi-nizh-u-ohoronciv/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Можливо прохання бабусі, доньки і внучки почують депутати, місцеві або Верховної Ради, які часто з’являються в стрічках новин видань міста Шостка. Зробіть добру справу і добро одного разу повернеться до вас.

shostka.info

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *