Злата з Білопілля 6 рочків: якщо ми їй не допоможемо, хвороба переможе

Третього січня у ФБ-групі “Діти Сумської онкогематології” з’явився пост про хвору дівчинку з Білопілля. Не оминаймо його увагою. Дитині необхідна термінова допомога.

Нова дівчинка у відділенні.

Лисенко Злата. 23.06.2013 р.н.
Діагноз – ембріональна рабдоміосаркома 4 стадія.

У відділенні онкогематології (м.Суми) – нова дівчинка. Златочка, 6 років. Близько двох місяців тому Злата надійшла в обласну лікарню ЛОР-відділення з гнійним отитом і парезом лицьового нерва. За направленням поїхали в Київ на біопсію, де була встановлена ​​доброякісна пухлина. Але в грудні довелося робити повторну біопсію, лікарі засумнівалися в правильності встановлення діагнозу, оскільки, судячи з реакції на лікування, доброякісна пухлина “поводить” себе не так.

Дівчинка з Шостки просить небайдужих врятувати її маму [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/divchinka-z-shostki-prosit-nebajduzhih-dopomogti-ii-mami/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Повторна біопсія і перевірка попередньої біопсії встановили злоякісну пухлину 4 стадії з метастазами в легенях. На даний момент Злата з мамою перебувають в онкогематологічному відділенні, проходить всі необхідні процедури і обстеження, готується до лікування. Після проведення хіміотерапії, якщо буде позитивний результат, Златі необхідно робити операцію.

Сім’я витратила вже багато грошей на поїздки в різні лікарні, обстеження, аналізи та ліки. Потрібно збирати кошти на операцію, ще невідомо яка буде реакція організму на хімію, коли і де буде операція і скільки потрібно грошей, але часу на збір буде дуже мало, бо така пухлина може швидко прогреcувати.

Реквізити для надання допомоги:
Приватбанк
5168 7573 2857 9919 Лисенко Юлія Вікторівна (мама).
Волонтер:
Лукаш Лариса 0507087451

bilopillia.city

2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *