НА СУМЩИНІ ПРОКУРАТУРА ДОМОГЛАСЯ СТЯГНЕННЯ З ТОВАРИСТВА 3,9 МЛН ГРН ЗБИТКІВ, ЗАВДАНИХ ДЕРЖАВІ ВНАСЛІДОК ЗАБРУДНЕННЯ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ

Державною екологічною інспекцією у Сумській області встановлено, що філія Публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Буринський елеватор» здійснювала викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин без відповідних дозволів з березня 2017 року по січень 2018 року. У результаті наднормативних викидів навколишньому природному середовищу завдана шкода в сумі майже 3,9 млн грн.

КУДИ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ, ЯКЩО НА ЗУПИНЦІ ВІДСУТНІЙ РОЗКЛАД РУХУ ТРАСПОРТУ КП ЕЛЕКТРОАВТОТРАНС?

Відшкодувати у добровільному порядку завдані збитки товариство відмовилось. Відтак Конотопська місцева прокуратура звернулась до суду в інтересах держави з позовною заявою щодо стягнення з Публічного акціонерного товариства завданих збитків.

Як розповів керівник Конотопської місцевої прокуратури Олександр Плескач, рішенням господарського суду Сумської області від 18 листопада 2019 року позов прокуратури задоволено в повному обсязі, Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» повинно сплатити майже 3,9 млн грн збитків, завданих державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Повідомляє Прокуратура Сумської області