На Сумщині шахрай оформив кредити, використовуючи телефон знайомого

03.12.2019 Конотопський міськрайонний суд Сумської області ухвалив вирок у справі №577/4351/19 стосовно громадянина В., який обвинувачується в скоєнні злочину, передбаченого частинами першою, другою статті 222 Кримінального кодексу України – надання завідомо неправдивої інформації кредитору з метою одержання кредиту у разі відсутності ознак злочину проти власності, вчинене повторно.

Дівчинці Лізі, яка знаходиться в лікарні, передали подарунки від сумчан (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/podarunki-vid-sumchan-buli-peredani-malenkij-divchinci-lizi-jaka-znahoditsja-v-likarni/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Суть обвинувачення полягає в тому, що громадянин В., використовуючи телефон знайомого, оформив два кредитних займи по 5 000 кожен на ім’я третіх осіб, які не уповноважували його на вчинення таких дій.

Вироком суду громадянина В. визнано винним за частинами першою, другою статті 222 Кримінального кодексу України і, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання  більш суворим, остаточно призначено покарання у виді штрафу 51 000 гривень.

Вирок суду не набрав законної сили.

З вироком суду можливо ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером  справи 577/4351/19, пр. № 1-кп/577/496/19

За повідомленням прес-служби суду

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *