На Сумщині спортсменам подарували гроші, яких ще нема

До редакції звернулася мати однієї з глухівських біатлоністок, котра має заслуги на світовій арені. Жінка розповіла, що два місяці тому, під час святкування Дня фізкультурника, її доньці, як і іншим іменитим спортсменам, були урочисто вручені конверти з сертифікатами на 2 тисячі гривень, але грошей в них не було. Сказали начебто будуть пізніше, та їх й досі немає. Автор статті вирішила розібратися в даній ситуації та звернулася за коментарями до в.о. міського голови м. Глухова Олени Демішевої.

Скільки екс-нардеп Медуниця заплатить за «латинський вояж»? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/skilki-eks-nardep-medunicja-zaplatit-za-latinskij-vojazh/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Зі слів Олени Миколаївни, мова йдеться не про премії, а – одноразову матеріальну допомогу. Гроші є, але виплатити їх неможливо з тієї причини, що начальник відділу молоді та спорту Михайло Плотницький, вирішивши таким чином нагородити біатлоністів, не врахував одну важливу деталь: спочатку необхідно ці гроші прийняти на сесії. Вислухали ми думку і Михайла Григоровича. На запитання автора статті, коли ж відомі біатлоністи нарешті отримають свою фінансову допомогу, яка вказана в подарених сертифікатах, М. Плотницький відповів, що все залежить від того, чи зберуться депутати на сесію. «Сподіваюся, що до кінця нинішнього року питання буде закрите», – прокоментував співрозмовник.
Оксана Ковальова kourier

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *