Суд оголосив вирок глухівчанину, який кинув в поліцейського пляшку з кислотою

Глухівським відділом Шосткинської місцевої прокуратури підтримано публічне звинувачення відносно 24-річного жителя райцентру, який кинув в поліцейського пляшку з кислотою.

Нагадаємо, що подія мала місце в Глухові 13 травня близько 23.00. Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, разом з друзями стояв біля зупинки громадського транспорту. У цей час повз них проходив дільничний офіцер Глухівського відділу поліції, який у вільний час разом зі своєю дівчиною проводжали додому її подругу. Молода людина безпричинно став викрикувати слова нецензурної лайки в бік дільничного. Поліцейський зробив йому зауваження і пішов до дому. А коли через кілька хвилин правоохоронець разом зі своєю дівчиною вийшли з дому і проходили повз напідпитку хлопця, той знову почав викрикувати нецензурні слова, а потім кинув у нього пляшку з сірчаною кислотою.

«Обвинувачений не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців, до цього він був уже тричі судимий за крадіжки і грабіж. На цей раз його дії були кваліфіковані як хуліганство, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень », – розповів начальник Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Сергій Пашкин.

Вироком Глухівського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винним за ч. 4 ст. 296 КК України і, частково приєднавши невідбуту частину покарання за попереднім вироком, засуджений до чотирьох років позбавлення волі ..