Територія літнього парку в Глухові тоне в смітті (фотофакт)

Глухівчанка Тетяна Троценко виклала в мережу фото ранкового літнього парку в Глухові. Картина сумна. Упаковки від медикаментів, довгі чекові стрічки – все це валяється під ногами перехожих. Глухівчани в своїх коментарях до посту висловлюють здивування, підозрюючи, що сміття принесене з аптечного пункту, що працює на території Глухівської ЦРЛ. Але ж папір можна було донести до найближчого сміттєвого бака.

Люди пишуть, що брудно не тільки в парку, а також  на і території лікарні. Чи не соромиться народ кидати сміття, де доведеться. Ось і хтось невідомий вважав за краще піти найпростішим шляхом, не бажаючи нести упаковки від медикаментів в сміттєвий контейнер.

Глухівчанку помилково відправили в сумський онкодиспансер з чужими результатами [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/gluhivchanku-pomilkovo-vidpravili-v-sumskij-onkodispanser-z-chuzhimi-analizami/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Подібна поведінка стало нормою для несвідомих городян, чи не на кожному кроці можна зустріти пакети з побутовими відходами та навіть будматеріали. Журналісти багаторазово звертали увагу на проблему, що склалася, але ситуація залишається незмінною, недобросовісні глухівчани продовжують смітити.

hlukhiv.info

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *