Ви там тримайтеся: в Сумах не вистачає коштів на гемодіаліз

Відділ охорони здоров’я Сумської міськради стурбований ситуацією з нестачею коштів на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу. Це ще одна стаття витрат, яку держава з року в рік недофінансовує, точно так же, як забезпечення хворих на діабет препаратами інсуліну.

Збиткове підприємство в Сумах: хто розводить «зайців» у комунальному транспорті? [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/zbitkove-pidpriiemstvo-v-sumah-hto-rozvodit-zajciv-u-komunalnomu-transporti/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

За даними міського відділу охорони здоров’я, на 2020 рік потреба в коштах на гемодіаліз в Сумах складає 21,27 млн. грн., в тому числі на перший квартал — 3,14 млн. грн.

Однак медсубвенцію з держбюджету на перший квартал Суми отримали в розмірі 2,68 млн. грн. Тобто не вистачає ще 460,8 тис.

Як відомо, процедура гемодіалізу в Сумах проводиться в відділенні амбулаторного діалізу 5-ї міськлікарні. Тому міський відділ охорони здоров’я звернувся на планово-бюджетну депутатську комісію з проханням на найближчій сесії виділити суму, якої бракує для 5-ї міськлікарні, інакше вже в березні хворі на хронічну ниркову недостатність можуть залишитися без життєво необхідної для них процедури.

Комісія повинна розглянути це питання на найближчому засіданні.

shans.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *