Ви там тримайтеся: в Сумах не вистачає коштів на гемодіаліз

Відділ охорони здоров’я Сумської міськради стурбований ситуацією з нестачею коштів на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу. Це ще одна стаття витрат, яку держава з року в рік недофінансовує, точно так же, як забезпечення хворих на діабет препаратами інсуліну.

Збиткове підприємство в Сумах: хто розводить «зайців» у комунальному транспорті? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/zbitkove-pidpriiemstvo-v-sumah-hto-rozvodit-zajciv-u-komunalnomu-transporti/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

За даними міського відділу охорони здоров’я, на 2020 рік потреба в коштах на гемодіаліз в Сумах складає 21,27 млн. грн., в тому числі на перший квартал – 3,14 млн. грн.

Однак медсубвенцію з держбюджету на перший квартал Суми отримали в розмірі 2,68 млн. грн. Тобто не вистачає ще 460,8 тис.

Як відомо, процедура гемодіалізу в Сумах проводиться в відділенні амбулаторного діалізу 5-ї міськлікарні. Тому міський відділ охорони здоров’я звернувся на планово-бюджетну депутатську комісію з проханням на найближчій сесії виділити суму, якої бракує для 5-ї міськлікарні, інакше вже в березні хворі на хронічну ниркову недостатність можуть залишитися без життєво необхідної для них процедури.

Комісія повинна розглянути це питання на найближчому засіданні.

shans.com

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *