Іноді можна законно порушувати закон?

Побачив в стрічці Фейсбук новину про те, як поліція всьоме оштрафувала самогонницю.

З одного боку все правильно роблять, бо закон передбачає відповідальність за виготовлення, зберігання та реалізацію самогону. Але на написання цієї новини мене наштовхнула інша інформація, побачена мною все в тому ж фейсбуці – реклама продажу самогонних апаратів.

Навіть ТМ є і обіцяють доставити обладнання  безкоштовно. Упевнений, що ви цю рекламу також бачили. Але ж стаття 176 КУпАП передбачає таку саму відповідальність за торгівлю обладнанням для самогоноваріння, як і за реалізацію готового продукту. А ви чули про те, щоб когось оштрафували? Я – ні. До того ж, мені завжди було цікаво, чому штрафують самогонників (це правильно), але коли в Сумах проводиться ярмарок або інший масштабний захід, досить часто можна побачити на вулиці реалізацію спиртних продуктів домашнього виготовлення. І це є частиною заходу. Але ж стривайте, адже за це також передбачений штраф. Але, схоже, що закон хоча і один, але не для всіх однаково працює.

Вимушений звернутись в поліцію за роз’ясненнями. Найближчим часом поділюсь з вами тим, що з цього приводу скажуть правоохоронці.