На Сумщині ліквідували підпільний нафтопереробний завод

Сьогодні, 22 лютого, Нацполіція України повідомила про ліквідацію 220 незаконних об’єктів продажу пального на території України.

За даними офіційного сайтуполіції, упродовж січня-лютого 2019 року поліцейські припинили функціонування 220 місць оптової та роздрібної реалізації пального, що працювали без відповідних ліцензій та дозвільних документів контролюючих органів. Це – підпільні нафтопереробні заводи, нафтобази, АЗС та ГАЗС, оптові місця реалізації та так звані точки продажу “з коліс”.

На Сумщині на хабарі погорів керівник держпідприємства (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-na-habari-pogoriv-kerivnik-derzhpidpriiemstva-foto/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Серед викритих об’єктів – два підпільні нафтопереробні заводи та п’ять нафтобаз, що знаходилися у Дніпропетровській, Житомирській, Сумській, Кіровоградській, Луганській, Херсонській та Чернівецькій областях.

Як повідомила речниця Департаменту стратегічних розслідувань Наталія Калиновська, в Сумській області поліцейські виявили нелегальний нафтопереробний міні-завод, що діяв у Лебединському районі.

Виготовлена на нелегальних заводах паливна суміш реалізовувалася через фіктивні фірми реальним підприємствам, через підпільні та офіційні автозаправні станції або через так звані місця продажу «з коліс». Для маскування незаконної діяльності підроблювалися документи бухгалтерської та податкової звітності.

За результатами заходів поліцейські вилучили спеціальне обладнання вартістю 42,3 мільйони гривень.

Також із незаконного обігу вилучено 2 880 тонн пального на суму 46,6 мільйонів гривень.

Крім того, за фактами протиправної діяльності вже відкрито 138 кримінальних проваджень та складено 82 адміністративні протоколи.

Правоохоронці у цілодобовому режимі продовжують відпрацьовувати об’єкти продажу пального щодо законності їх діяльності.

У свою чергу звертаємося до громадян із проханням повідомляти про функціонування підпільних точок продажу пального на спецлінію «102».

sumy.today

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *