Чому на засідання Сумської міської виборчої комісії викликали поліцію?

загрузка...

Про це під час брифінгу повідомила Ольга Коренєва, координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Сумській області.

За її словами, Сумська міська виборча комісія почала 5 вересня утворювати округи. Вирішувалося питання скільки саме округів буде на території Сумської ОТГ —  чотири або шість.

За жодний з варіантів не набиралося достатня кількість голосів. Після першої технічної перерви голоси перерозподілилася, але все рівно для прийняття рішення їх було недостатньо. Оголосили іще одну технічну перерву. У зазначений після другої технічної перерви час засідання так і не відбулось.

загрузка…

За словами членів ТВК, які знаходились в приміщенні на час перерви (серед них були голова, заступниця та секретар комісії), вони бачили у вікно, як один з членів ТВК, Гліб Ф., який наполягав на утворенні 6 округів, передавав щось іншому члену ТВК, Антону І. Для перевірки цього факту заступниця голови комісії Лариса С., викликала поліцію, пише ОПОРА

Будинок Олександра Олеся СБУ передасть Сумській ОТГ

Підтвердження цьому поліція не знайшла.  Після цього той член комісії, на якого поскаржилися до поліції, подав зустрічну заяву про завідомо неправдиве повідомлення про злочин. Завершилося все тим, що ЦВК надіслало листа про заміну цього члена комісії.

Округів у Сумах утворили шість.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *