Дистанційне навчання для сумських школярів продовжено до 12 лютого

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок и текст «Olena Nazarenko 7 мин. y 3B язку i3 зростом рівня захворюваност на COVID-19 для учнив 1- 11-x класв шкл сумськой мi̇ськой тергромади продовжено дистанцйне навчання по 12 лютого 2022 року 1 комментарии: 1 поделились: 3»)

Про це у Фейсбуці повідомила заступник начальника управління освіти і науки Сумської міськради Олена Назаренко

«У зв’язку із зростом рівня захворюваності на COVID-19 для учнів 1-11-х класів шкіл Сумської міської тергромади ПРОДОВЖЕНО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПО 12 ЛЮТОГО 2022 року».

Додано 

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила чергове рішення щодо організації навчання в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Сумської міської територіальної громади.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, пов’язаною з захворюваністю населення на ГРВІ та COVID-19, комісія вирішила продовжити з 7 по 12 лютого дистанційну форму навчання для учнів 1–11-х класів у закладах загальної середньої, позашкільної освіти. Водночас дозволено відвідування здобувачами освіти закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Як і раніше, від закладів спеціальної освіти вимагається дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 6 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», а дошкільної – вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 25 серпня 2021 року № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (з урахуванням подальших змін).

Мистецькі школи наступного тижня ще будуть закриті для відвідування, а заклади спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю прийматимуть лише тих вихованців, котрі є учасниками заходів, внесених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022 рік, затверджених наказом Міністерства молоді та спорту України № 4897 від 21 грудня 2021 року.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.