Колишньому гендиректору АТ “Сумське НВО” Володимиру Лук’яненко повідомлено про підозру

Сумською обласною прокуратурою 4 червня 2021 року повідомлено про підозру колишньому генеральному директорові Публічного акціонерного товариства «Сумське науково-виробниче об’єднання»,а нині гендиректорові “СМНВО-Інжиніринг”,  за фактом невиплати 57,5 млн грн заробітної плати працівникам більш як за один місяць, грубому порушенні законодавства про працю, а також невиконання рішення суду та (ч. 1 ст. 175, ч. 1 ст. 172 та ч. 2 ст. 382 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, маючи фінансову можливість за рахунок коштів, які обліковувались на розрахунковому рахунку підприємства, умисно та безпідставно упродовж 9 місяців не виплачував заробітну плату працівникам підприємства. Більш того, працівники навіть не отримували розрахункові кошти при звільненні.

Читати також: У Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби

При цьому підприємство за вказаний період витратило на власні потреби, у тому числі на придбання продуктів харчування та алкогольних напоїв, щонайменше 57,5 млн грн. Водночас рішення суду про стягнення заборгованості залишались не виконаними.

Досудове слідство здійснюється Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Сумській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *