Не бачив та не чув: у Сумах патрульні склали два адмінматеріали на порушника ПДР

загрузка...

Патрулюючи проспект Курський, екіпаж патрульних виявив порушення вимог дорожнього знаку водієм автомобіля ГАЗ. Увімкнувши проблискові маячки синього й червоного кольору, а також подавши звуковий сигнал, інспектори прослідували за ним.

Керманич повільно рухався та навіть не думав зупинятися. Ці дії побачив небайдужий громадянин, який своїм авто заблокував транспортний засіб ГАЗ. Однак ця зупинка виявилася не тривалою. Коли інспектор патрульної поліції підійшла до автівки, то водій спокійно продовжив свій рух. Зупинити його все ж вдалося на вулиці Ремісничій.

загрузка…

49-річний водій повідомив, що не чув спецсигналу та не бачив ані увімкнених проблискових маячків, ані патрульної, яка слідувала до його авто. Під час оформлення адмінматеріалів чоловік постійно стверджував, що в службовому авто не працює спецсигнал та проблискові маячки, але поліцейські продемонстрували громадянину їх справність.

Депутати не змогли заборонити рекламні конструкції в центрі Сум

Вартові порядку склали на нього два адмінматеріали за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків) та ст. 122–2 (Невиконання водієм вимог про зупинку) КУпАП.

Закликаємо всіх дотримуватися вимог ПДР!

Не бачив та не чув: патрульні склали два адмінматеріали на порушника ПДР, який не виконував вимогу про зупинку

Не бачив та не чув: патрульні склали два адмінматеріали на порушника ПДР, який не виконував вимогу про зупинку🔻 https://youtu.be/rpVuCK1KpNw 🔻Патрулюючи проспект Курський, екіпаж патрульних виявив порушення вимог дорожнього знаку водієм автомобіля ГАЗ. Увімкнувши проблискові маячки синього й червоного кольору, а також подавши звуковий сигнал, інспектори прослідували за ним. Керманич повільно рухався та навіть не думав зупинятися. Ці дії побачив небайдужий громадянин, який своїм авто заблокував транспортний засіб ГАЗ. Однак ця зупинка виявилася не тривалою. Коли інспектор патрульної поліції підійшла до автівки, то водій спокійно продовжив свій рух. Зупинити його все ж вдалося на вулиці Ремісничій.49-річний водій повідомив, що не чув спецсигналу та не бачив ані увімкнених проблискових маячків, ані патрульної, яка слідувала до його авто. Під час оформлення адмінматеріалів чоловік постійно стверджував, що в службовому авто не працює спецсигнал та проблискові маячки, але поліцейські продемонстрували громадянину їх справність.Вартові порядку склали на нього два адмінматеріали за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків) та ст. 122–2 (Невиконання водієм вимог про зупинку) КУпАП.Закликаємо всіх дотримуватися вимог ПДР!Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/patrolpolicesumy#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Вівторок, 1 вересня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *