Петиція: Сумчани вимагають почати роботи по ліквідації амброзії (Підтримай)

загрузка...

Шановні сумчани, звертаюся до Вас з проханням підписати цю петицію.

Моя сім’я знає що таке алергія. При цьому 5 років у дитини її не було і потім … Ми пройшли тест … Результат сезонна алергія на пилок різних трав. Що спровокувало? Ми до цих пір не знаємо. Більше ніхто в родині не схильний до алергії. Амброзія не тільки для дітей, а й для дорослих дуже небезпечна. Вона може зробити будь-якого алергіком на все життя, навіть якщо ви не хворіли.

Влада в Сумах в цьому році просто забила на ситуацію. Але амброзії в Сумах дуже багато. Більше ніж минулого року.

Звичайно, вони виділять кошти і не скрізь її видалять. Але вони хоча б зроблять це в місцях відпочинку сумчан. Не залишайтеся байдужими!

Посилання Підписати петицію https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2306

Симптоматика:
нежить, свербіж у слизових оболонках, чхання, закладеність носа, набряк слизової оболонки, сльозоточивість, запалення слизової оболонки ока, атопічний дерматит — почервоніння шкіри, свербіж, кон’юнктивіт, рясні виділення з носа, сухий кашель, напади задухи, біль і печіння в горлі, підвищення температури тіла і інше.

На підставі вищевикладеного. просимо міську владу м. Суми терміново розробити заходи для щорічної боротьби з цим найнебезпечнішим алергеном, зокрема — косити кілька разів до/та після цвітіння, полоти і т.д., обробляти найнебезпечніші ділянки спеціальними засобами.

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *