Підприємці Сумщини прийшли на сесію облради: що вимагають?

загрузка...

Сьогодні, 18 грудня, на третю сесію Сумської обласної ради 8 скликання прийшли підприємці із проханням підтримати їхнє звернення до Верховної ради України щодо ухвалення законопроєкту про спрощену систему оподаткування малого і середнього бізнесу, пише — sumypost

“Зараз, в часи пандемії, коли весь світ підтрмує дрібних підприємців, наша влада чомусь нас знищує. Ми стукали у всі двері, нас ніхто не чує. Просимо одного: створіть орган, який разом з нами напрацює закони і ми далі будемо виживати. На сьогодні в Києві стоїть майдан, і він буде стояти до кінця, суспільство розкалене. Ми дуже просимо підписати наше звернення до депутатів Верховної ради, щоб вони розглянули законопроєкт №3853-1, який уже пройшов комітет, за який проголована петиція“, – звертається до голови та депутатів Лариса Бочарова, представниця спільноти “Збережи ФОП”.

Читати також: Без ковбаси та консервантів: що зміниться в їдальнях сумських шкіл після нового року

Спочатку голова облради пропонував розглянути звернення після сесії. Але після виступів декількох депутатів, зокрема Валерія Волкова, який пригрозив зірвати сесію, у разі ігнорування звернення підприємців, голова все ж погодився розглянути пропозицію на сесії. Депутати обласної ради Сумщини заслухали текст звернення та проголосували за нього. Із 56 присутніх депутатів 37 підтримали звернення підприємців.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *