Прийом документів на вступ до першого класу у Сумах подовжено до 31 серпня

Скільки дітей розпочнуть навчання в Сумській громаді та як вплинула війна на кількість працівників освіти розповіла під час брифінгу керівниця управління освіти та науки СМР Неля Вербицька.

Цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Сумської громади буде навчатися 29713 дітей, в порівнянні з минулим навчальним роком кількість зменшилася на 423 учня. Із загальної кількості 7150 дітей перебувають за кордоном, 3700 – не планують повернутися до закладів освіти цього року. Але вони можуть продовжити навчатися в школах громади і отримати документ про освіту українського зразка.

Планувалося, що цьогоріч у громаді буде 3214 першокласників. Але наразі до шкіл подано лише 2521 заяву. Прийом документів на вступ до першого класу подовжено до 31 серпня, тож ситуація ще може змінитися.

У закладах освіти Сумської громади вже зареєструвалися і будуть навчатися 30 внутрішньо переміщених осіб.

Що стосується кадрів, за межами України перебувають 177 педагогів закладів середньої освіти, 16 з них не планують повертатися. У закладах дошкільної освіти: за кордоном перебуває 147 вихователів, повернутися планують 71.

1955 вихованців дитячих садочків Сумської громади перебувають за межами країни, не планують повертатися 187 дітей.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.