Суд закрив справи за порушення карантину в Сумах через помилки в адмінпротоколах

загрузка...

Зарічний районний суд м. Суми звернувся до Нацполіції через помилки в адмінпротоколах

До Зарічного районного суду м. Суми надійшло 10 матеріалів про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до якого КУпАП доповнено статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей». Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Наразі суд розглянув 7 справ, більшість з яких закрив.

  • 1 справа – закрито у зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, звільнено від адміністративної відповідальності, обмежено усним зауваженням.

Не розглянуто 3 справи, розгляд яких призначено на 7, 9 та 14 квітня.

Сумські депутати виділили гроші на реконструкцію неврологічного відділення 4-ї лікарні

В усіх справах, провадження у яких було закрито у зв’язку з відсутністю складу адмінправопорушення, всі 5 протоколів були складені на осіб, які не здійснювали вказану в протоколі діяльність, а були лише найманими працівниками. Тобто такі особи не є суб’єктами правопорушення, передбаченого статті 44-3 КУпАП.

«Маючи спільну мету – виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, Зарічний районний суд м. Суми звернувся з листом до Сумського ВП ГУНП в Сумській області із проханням ознайомити з даною інформацією працівників поліції з метою врахування її в наступному при складанні протоколів за зазначеною статтею та не допущення подібних помилок», – сказано у повідомленні.

sud.ua

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *