Сумчанам затримують субсидію?

загрузка...

До редакції звернулося кілька пенсіонерів, а це мешканці обласного центру та деяких районів області, які з якоїсь причини не отримали субсидію за березень.

— Я зазвичай отримую субсидію на карту банку 7 числа, — розповідає пенсіонерка Лідія. — Але в цьому місяці чомусь її все ще немає (за станом на 12 квітня-авт). Питала у своїх знайомих: хто отримав, а хто, як і я, здивований ситуацією, що склалася. Зазвичай затримують, коли проводять перерахунок після опалювального періоду, але ж мова-то про березень. А скоро потрібно буде платити, і з моєю пенсією в 2000 гривень рахунок на 1500 оплатити буде проблематично.

Подібне розповіли і інші. За їх словами, практично всі вони безуспішно намагалися додзвонитися в департамент. А пенсіонеру, який додзвонився, нібито сказали, що вони самі не знають в чому причина затримки.

Читати також: У разі відсутності позитивної динаміки в Сумах запровадять жорсткіший карантин

Щоб заспокоїти населення, під час апаратної наради в Сумській мерії 12 квітня директор департаменту соцзахисту населення Тетяна Масік повідомила, що найближчим часом всі субсідіанти отримають виплати в повному обсязі:

«На поточний момент виплати пройшли через « Укрпошту », а по іншим ми чекаємо фінансування . Прошу всіх жителів не хвилюватися, тим більше, що зараз ще є час і не потрібно терміново бігти, щоб оплатити рахунок. Як тільки ми отримаємо кошти, одразу оперативно виплатимо їх ».

shans

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *