Сумчани просять встановити дорожнє дзеркало

загрузка...

Депутатська комісія Сумської міськради з питань ЖКГ розглянула звернення про встановлення сферичного дорожнього дзеркала на виїзді з вул. Партизанській у Сумах. З таким проханням на комісію звернувся від імені городян депутат Олександр Зіменко, оскільки ділянка, про яку йде мова, — аварійно небезпечна і там обмежена видимість для водіїв.

Сферичні дорожні дзеркала розширюють огляд і підвищують безпеку дорожнього руху на складних перехрестях, пішохідних переходах, примиканні доріг, в місцях виїзду з прилеглої території різних об’єктів і т.п.

Читати також: До 12 років загрожує двом депутатам міської ради і засновнику фірм, які ремонтували житло сумчан

Коштує таке дзеркало в середньому від 2 тис. до 5 тис. грн. в залежності від діаметра, наявності або відсутності світловідбиваючої окантовки, козирка, матеріалу корпусу і т.д. Скільки ж коштуватиме такий об’єкт разом з установкою — поки невідомо.

Депутатська комісія одноголосно підтримала установку сферичного дорожнього дзеркала на виїзді з вул. Партизанської і доручила департаменту інфраструктури зайнятися цим питанням. А також — опрацювати можливість фінансування установки об’єкта за рахунок депутатських коштів.

Таких дзеркал на сумських вулицях досі ще не було. Так що це буде перше. Правда, спочатку патрульна поліція повинна дати своє погодження про те, що установка такого об’єкта в зазначеному місці доцільна і не буде суперечити правилам.

shans

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *