Сумські патрульні допомогли велосипедисту, який знепритомнів під час руху

загрузка...

 

Патрулюючи вулицю Римського-Корсакова, екіпаж патрульних побачив чоловіка, який лежав посеред проїжджої частини. Інспектори разом з небайдужими громадянами негайно кинулися йому на допомогу. Громадянин встиг лиш повідомити, що він впав з велосипеда, після чого втратив свідомість.

Поліцейські викликали швидку та намагалися привести його до тями, але той не реагував. Коли велосипедист все ж опритомнів, то не міг зрозуміти, що з ним трапилося, й погано орієнтувався в просторі.

На Сумщині Управління Держпраці анонсувало перевірки підприємств

Каретою швидкої допомоги 79-річного сумчанина госпіталізували до нейрохірургічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні.

Охоронці порядку передали велосипед його дружині та повідомили її про цю подію.

Патрульна поліція закликає містян не бути байдужими до оточуючих. Якщо ви побачили людину без свідомості — обов’язково викличте швидку або поліцію. Пам’ятайте, своїми діями ви можете врятувати чиєсь життя!

Патрульні та небайдужі громадяни допомогли велосипедисту, який знепритомнів під час руху

Патрульні та небайдужі громадяни допомогли велосипедисту, який знепритомнів під час руху🔴 https://youtu.be/CAeNu3RljIs 🔴Патрулюючи вулицю Римського-Корсакова, екіпаж патрульних побачив чоловіка, який лежав посеред проїжджої частини. Інспектори разом з небайдужими громадянами негайно кинулися йому на допомогу. Громадянин встиг лиш повідомити, що він впав з велосипеда, після чого втратив свідомість.Поліцейські викликали швидку та намагалися привести його до тями, але той не реагував. Коли велосипедист все ж опритомнів, то не міг зрозуміти, що з ним трапилося, й погано орієнтувався в просторі.Каретою швидкої допомоги 79-річного сумчанина госпіталізували до нейрохірургічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні.Охоронці порядку передали велосипед його дружині та повідомили її про цю подію.Патрульна поліція закликає містян не бути байдужими до оточуючих. Якщо ви побачили людину без свідомості — обов’язково викличте швидку або поліцію. Пам’ятайте, своїми діями ви можете врятувати чиєсь життя!#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Вівторок, 26 травня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *