У парку «Казка» хочуть зрубати 26 дерев

Департамент інфраструктури просить депутатів міськради виділити 190 тис. грн на видалення дерев у дитячому парку «Казка».

За інформацією в. о. директора департаменту Олександра Кисіля, на догляд за зеленими насадженнями в дитячому парку (обрізка крон дерев і кущів, видалення аварійних дерев) у поточному році бюджетом передбачено всього 10 тис. грн.

Тим часом, на сьогодні комунальники нарахували в парку цілих 26 аварійних тополь, які потрібно терміново видалити. Тому департамент просить зняти необхідну суму з реконструкції дитячого парку «Казка» (у цьому році там все одно ніякі роботи не проводяться) і направити її на вирубку дерев.

Що ж, можливо, планово-бюджетна депутатська комісія міськради і проголосує за це питання, так як воно не вимагає виділення додаткового фінансування з бюджету. Можливо навіть, що ці 26 дерев дійсно аварійні (адже більшість тополь у парку і дійсно старі).

Читати також: 12-річна дівчинка в реанімації після страшної аварії на Роменщині. Потрібна допомога

Але все одно не може не турбувати той факт, що останнім часом вирубка дерев у «Казці» проводиться набагато інтенсивніше, ніж посадка нових (якщо вона взагалі проводиться). Слід ще додати сюди модну нині у комунальників так звану омолоджуючу обрізку крон, після якої нещасні дерева кілька років сумно виглядають і не дають ніякої тіні.

Такими темпами у найближчому майбутньому дитячий парк буде «радувати» своїх відвідувачів, в основному, розпеченою плиткою, а за атракціони, розташовані в тіні, будуть брати додаткову плату…

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.