У Сумах патрульні разом із ДСНС врятували чоловіка, який вирішив вчинити самогубство

Вночі екіпаж патрульних отримав повідомлення про спробу самогубства на вулиці Леваневського в Сумах. За мить поліцейські були на місці події. Інспектори побачили чоловіка, який стояв на поручнях балкону 7-го поверху. Саме він і зателефонував на лінію 102 та повідомив про свій намір вчинити самогубство.

Один екіпаж залишився на вулиці та підтримував розмову із заявником. Інший намагався потрапити по під’їзду. Також патрульні викликали рятувальників та лікарів.

“У такі моменти надзвичайно важливо обережно добирати слова. Аби не спровокувати та не нашкодити. Тут ти стаєш і психологом, і другом, і навіть сестрою”, — згадує той виклик заступниця командира 4-ї роти Анна Лемешко, яка й вела перемовини з чоловіком.

Громадянин підтримував розмову з патрульною, розповів їй про свої проблеми, причини такого рішення. А інспекторка уважно слухала та поступово відмовляла чоловіка від необдуманого вчинку.

20 хвилин патрульні підтримували розмову з чоловіком та врешті переконали його підпустити до себе рятувальників.

Читати також: СБУ: в Охтирці задокументували протиправний механізм виведення у тінь прибутків орендованої ТЕЦ на 40 млн

За допомогою спеціальної драбини працівник ДСНС піднявся до громадянина та зняв його з балкона. Далі чоловіка передали медикам, які його оглянули та доправили до лікарні.

Життя — то є неоціненний дар. І жодні проблеми чи то негаразди не варті того, щоби його обривати — ось такий висновок зробив для себе чоловік тієї ночі.

Дякуємо патрульним та рятувальникам за злагодженість дій, професіоналізм, врятоване життя.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *