У Сумах пояснили, які довідки потрібно надати в дитсадки з 1 червня

загрузка...

Довідки з місць роботи обох батьків і про стан здоров’я дитини — від лікаря: з таким набором документів із 1 червня мають право піти у садочки дошкільнята у Сумах. Лікарі в Сумах вже готуються до видачі необхідних документів.

Сумчанка Олена сама виховує доньку – Ладу. Дівчинка у вересні піде до школи, з початку літа ж повертається до дитячого садочка. Туди Олена має принести три довідки: одну з місця роботи та дві — від лікаря. Жінка каже: щоб отримати їх, записалась на прийом заздалегідь.

«Я вважаю, що буде ажіотаж, бо багато буде охочих піти до садочка. Я сама виховую дитину і працюю, і в нашій організації карантин було відмінено з середини квітня, і тому садочок для мене дуже необхідний. Я сподіваюся, що адміністрація садочку вживатиме всі необхідні заходи для того, щоб перебування моєї дитини було безпечним«, — говорить Олена

До карантину донечка Олени, Лада, відвідувала старшу групу дитсадка «Перлинка». Наразі заклад готується до відкриття. Там працюватимуть 4 групи.

Мешканець Сумщини стріляв у працівників «Сумиобленерго»

«Групи в нас сформовані, в групах 10-15 діток. Вихователі обдзвонили всіх батьків, повідомили, які повинні бути довідки», — говорить завідувачка дитсадка Наталя Казбан.

Готуються до поновлення роботи садочків і лікарі. Людмила Івашина працює у центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 і розповідає, що батьки вже записуються на прийом. За її словами, довідок буде дві. Одна — про стан здоров’я дитини, про те, що вона не хворіла протягом 14 днів та не мала розладів травлення. Друга — довідка про епідоточення, про те, що дитина не контактувала з інфекційними хворими протягом останніх 21 дня. Ця довідка дійсна протягом трьох днів.

«Є списки контактних осіб і кожен лікар знає, хто в нього на ділянці хворів, або перехворів, і всі ці дані в нас звіряються, і потім видається довідка про епідоточення, — говорить лікарка.

Дані про інфекційних хворих сімейні лікарі отримують із сумського лабораторного центру.

Садок «Перлинка», куди збирається повернутись Лада, відвідує ще понад 200 дітей. За словами завідувачки Наталі Казбан, із 1 червня до груп мають прийти 62 вихованці.

suspilne

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *