У Сумах повернуть пільговий проїзд учням 1-4 класів (проект рішення)

загрузка...

Під час найближчого засідання виконавчого комітету Сумської міської ради буде розглянуто питання про повернення пільгового проїзду для учнів 1-4 класів у міському пасажирському транспорті в тому числі й приватному, що працює в місті Суми. Ініціатором розгляду питання став міській голова Олександр Лисенко.

Вже з’явився і відповідний проект рішення, в якому сказано:

«У зв’язку із початком нового навчального року та необхідністю проїзду учнів шкіл до місця навчання, беручи до уваги вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2»(зі змінами), керуючись пунктом першим статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

Пункт 1 рішення виконавчого комітету від 22.03.2020 № 162 «Про зупинення  роботи  міського пасажирського транспорту» (зі змінами) викласти в новій редакції: «Для обмеження перебування в місцях скупчення осіб похилого віку, найбільш схильних до зараження COVID-19, здійснювати перевезення в міському пасажирському транспорті (окрім транспорту КП СМР «Електроавтотранс») пенсіонерів за віком з 9-00 до 16-00 та з 19-00 до 22-00 годин за тарифами, встановленими відповідним рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради».

загрузка…

На изображении может находиться: текст

Час та дата засідання виконкому наразі невідома.  Раніше цей пунк виглядав так:

На изображении может находиться: текст «2. пункт 2 рішення викласти в новий редакцй:

Але все ж є один момент, з яким можуть зіткнутися сумчани. Сумнівів у тому, що рішення буде прийнято на користь школярів немає, але є ймовірність, що перевізники будуть ігнорувати його.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *