У Сумах силові структури відпрацьовуватимуть вміння оборони адмінбудівлі із залученням зброї

Протягом п’ятниці-суботи, 21–22 травня, військовики та резервісти відпрацьовуватимуть вміння охорони та оборони адміністративної будівлі із залученням зброї та військової техніки.

За інформацією відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, у п’ятницю, 21 травня з 11:00 за адресою: майдан Незалежності, 2 відбудуться попередні тренування щодо охорони та оборони адміністративної будівлі із залученням спецзасобів, використання зброї з холостими набоями та військової техніки, а також на майдані Незалежності біля входу до адмінбудівлі буде встановлений блок-пост.

У суботу, 22 травня, також на майдані Незалежності, 2 з 8:00 до 13:00 військовослужбовці відпрацьовуватимуть тренувальні вправи щодо розблокування захопленої адміністративної будівлі із використанням військової техніки та озброєння.

Читати також: Нацгвардієць, який скоїв смертельну ДТП на Сумщині, постане перед судом

Нагадаємо, на території Сумської міської територіальної громади з 12 по 26 травня проводяться навчальні збори військовозобов’язаних та резервістів при військовій частині територіальної оборони.

У рамках військових тренувальних навчань, серед іншого – відпрацьовуються вміння та навички щодо охорони та оборони об’єктів інфраструктури, адміністративних будівель тощо із залученням Національної гвардії України та інших силових структур.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *