У Сумах відбувся забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Обласний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України!» 28 серпня організували в Сумах, біля озера Чеха. Це вже третій такий захід, присвячений воїнам. Започаткували його в 2019-му. Загалом в Україні бігають за загиблих на війні з 2018-го року.

Цьогорічний забіг – наймасштабніший. На нього зареєструвалися близько трьох сотень учасників різного віку.

У Сумах відбувся забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України"

«Я рада, що є це всеукраїнський забіг, коли можна долучитися і вшанувати пам’ять тих , хто поліг за цілісність нашої держави», — розповіла учасниця забігу Ксенія Красовська.

За бажання учасників, на наліпку — стартовий номер — можна було вписати прізвище та ім’я загиблого героя, за якого саме вирішили сьогодні бігти. Для Олександра Бойка це – Роман Атаманюк.

У Сумах відбувся забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України"

«Тепер нам залишається вшановувати його пам’ять, пам’ятати , яким він був, брати те краще, що в ньому було, для прикладу. Принципово чесна людина, кришталево чиста, я таких не знаю насправді», — говорить Олександр.

Читати також: На Сумщині чергова пенсіонерка віддала шахраям всі свої заощадження

Забыг

Збиратися учасники почали близько 9-ї ранку поблизу тенісних кортів на озері Чеха. Стартували о 10-тій годині

Забыг

Організатори забігу – обласне управління молоді та спорту і громадська організація.

«Тут є кілька професійних спортсменів, які реально приїхали боротися за призи, а всі інші – звичайні люди, які щодня ходять на роботу, інколи вечорами виходять на Чешку або в парк Кожедуба бігають, просто займаються здоровими видами спорту. Я думаю, для більшості учасників швидкість взагалі не грає ролі, оскільки головна наша мета – згадати загиблих, які загинули, щоб ми зараз мали змогу бігати», — говорить співорганізатор забігу Віталій Івах.

Забыг

«Через спеку і сонце, що пече, — трішки складнувато, через те, що хвилюєшся, трішки складно. Бігла за Абрамітова Артура, це учень моєї школи, випускник . Він загинув в АТО», — розповіла учасниця забігу Анна Серьогіна.

Забыг

«Ми не професійні спортсмени, ми займаємося чим завгодно, аби зберегти здоров’я: плаваємо, відтискаємося від підлоги, не велосипеді їздимо. З 2014-го року я дуже переживаю, гинуть дуже багато хороших хлопців, які багато чого могли б, не дізнались, що таке кохання», — сказав учасник Михайло Пугач.

Кожен зареєстрований учасник у підсумку отримав SMS зі своїм результатом і електронний диплом фінішера.

Джерело suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.