У Сумах з 1 квітня споживачам КППВ гарячу воду постачатиме “Сумитеплоенерго”

загрузка...

З 1 квітня гарячу воду споживачам Котельні північного промвузла постачатиме «Сумитеплоенерго». Таке рішення ухвалив виконком Сумської міськради. За розрахунками нового надавача послуг, їх ціна буде меншою.

«Рішенню передували ряд перемовин, перемовин непростих, необхідно було знайти спільну мову з діючим виконавцем послуг, однак зараз ми вже маємо результат, той результат, який ми планували досягти ще півроку тому. Виконавець послуг з централізованого опалення не змінюється, дану послугу буде продовжувати надавати СНВО. Після початку опалювального сезону з технічних причин послугу з постачання гарячої води також буде продовжувати надавати СНВО», — розповів директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін.

Читати також: Десятки мільйонів гривень збитків завдав КП «Міськводоканал»

Тоді ж, восени, гарячу воду мешканцям має подавати Котельня північного промвузла. Як сказала журналістам речниця Сумського НВО Світлана Шовкопляс, «це питання узгоджували з обома сторонами і НВО не проти такого рішення». ТОВ «Сумитеплоенерго» постачає гарячу воду і опалення у 958 сумських будинків. Всього у Сумах майже півтори тисячі багатоповерхівок.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *