В адмінбудівлях Сум хочуть установити дефібрилятори

Серед проектів громадського бюджету м. Суми цього року досить незвичайний. Це ініціатива Георгія Сніцаря, яка передбачає забезпечення громадських місць дефібриляторами – за прикладом столиці та деяких інших міст.

Суть проекту в тому, щоб розмістити автоматичні зовнішні дефібрилятори (АЗД) у громадських місцях та навчити працівників у локаціях розміщення АЗД медичної допомоги (алгоритму BLS – базової підтримки життя, що включає використання АЗД), пише ВШ.

Мета проекту – зробити Суми безпечнішими. Тобто дати землякам та гостям міста, у яких настане раптова зупинка кровообігу чи інший невідкладний стан, шанс на виживання та повернення до повноцінного життя.

Читати також: Смертельна ДТП на Сумщині: під колесами вантажівки загинув велосипедист

За умовами подачі проектів дефібрилятори можна розмістити лише на територіях комунальної власності. Тому пропонується забезпечити ними адмінбудівлі, де буває відносно багато людей. А саме: на вул. Харківській, 35, та на вул. Горького, 21. Вартість проекту – 426 732 грн.

З’явилася інформація, що управління охорони здоров’я надало позитивний висновок щодо відповідності цього проекту законодавству (https://pb.smr.gov.ua/projects/22). Подробиці про проекти – https://pb.smr.gov.ua/.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *