Армія рф намагається здобути тактичну перевагу на Донецькому напрямку — Міноборони

Підрозділи армії російської федерації активізувалися на Донецькому напрямку, де вони намагаються здобути тактичну перевагу.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Логіка дуже проста – якщо ворог відводить свої війська з певної території, то десь в іншому місці він буде очевидно заводити. Тому так, це було прогнозовано, що будуть обстріли Херсона. Ворог намагається влучити саме в те, що для нас найбільш емоційно цінне. Разом із тим, нас цим не залякати. ЗСУ, попри десятки атак за день, які, до речі, на сході видбуваються, дуже стійко і мужньо стоять. На півдні можна говорити про певне зниження інтенсивності, тому що там з певної території ворог вивів свої війська. Він укріплює нові рубежі, але зараз там інтенсивність знижена. Натомість на сході інтенсивність бойових дій не знижується, і в зв’язку з тим, що звільнення Херсона спричинило падіння мотивації російських бійців, російська армія буде шукати будь-яку ціль, яка зможе дати їм бодай маленьку тактичну якщо не перемогу, то щось позитивне для їхнього війська. Очевидно, вони обирають для себе Донецький напрямок», — наголосила Маляр.

Вона нагадала, що днями інтенсивність атак та обстрілів на сході обраховувалася сотнями щодоби. Водночас на Луганщині Сили оборони продовжуються звільняти території України.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *