КП «Паркінг» не справляється з утриманням полігону: У Сумах знову горів «зелений полігон»

Державна екологічна інспекція у Сумській області з метою контролю виконання раніше виданих приписів здійснила позапланову перевірку КП «Паркінг» Сумської міської ради. Це підприємство утримує майданчик рослинних відходів та опалого листя у м. Суми по вул. М. Лукаша, 75.

Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)

Під час документальної перевірки було встановлено, що у КП «Паркінг» досі відсутня проектна документація, паспорт місця видалення відходів та інструкція з експлуатації майданчика рослинних залишків та опалого листя.

У ході візуального огляду території «зеленого полігону» було виявлено, що по його периметру відсутня огорожа, а серед рослинних відходів є непоодинокі факти розміщення ремонтно-будівельних відходів. Ба більше, на території майданчика виявлено місця тління та горіння, і, судячи з наявності інших згарищ, такі факти часто мають місце.

Читати також: Поліцейські Сумщини затримали групу гастролерів які скоїли розбійний напад в Охтирському районі

За порушення вимог щодо поводження з відходами та за невиконання приписів Інспекції посадових осіб КП «Паркінг» СМР було притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, учора на засіданні колегії Сумської обласної державної адміністрації начальник Держекоінспекції у Сумській області повідомив про ситуацію, що склалася на сумському «зеленому полігоні» задля негайного втручання у ситуацію та недопущення горіння відходів у подальшому.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Це не перша пожежа на полігоні. До того ж 19 березня 2021 року ми приїжджали на полігон і з’ясували, що він ніким не охороняється. ДИВИТИСЯ ВІДЕО .Тоді ми також виявили загоряння …

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.