На Сумщині безвісти зниклий чоловік повернувся додому живим та неушкодженим

Поліцейські протягом тижня проводили пошукові заходи по встановленню місця знаходження безвісти зниклого 37-річного жителя Роменського району, який ще 6 вересня пішов з дому. На щастя зниклий жертвою злочину не став та вчора ввечері самостійно повернувся додому.

Нагадаємо, 13 вересня до співробітників Роменського районного відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 37-річного жителя району, який близько десятої години на велосипеді поїхав провідати свою рідну сестру, яка проживає в сусідньому селі. Та, от до неї він так і не доїхав, але й додому також не повернувся.

 Читати також: У Сумах через ремонт змінили схему руху комунального транспорту (до 10 жовтня)

На розшук чоловіка було орієнтовано весь особовий склад поліції Роменщини. Правоохоронці постійно проводили пошукові заходи спрямовані на встановлення місця знаходження зниклого. На щастя останній жертвою злочину не став та вчора ввечері самостійно повернувся додому.

Як з’ясувалося, житель району гостював у свого товариша. Про те, чому нікому не повідомив, про своє місце перебування, зазначив, що телефонів рідних не пам’ятає.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.