На Сумщині на карантин хочуть закрити школу: деякі школярі та вчителі вже на самоізоляції

загрузка...

Конотопську школу №12 хочуть закрити на карантин через поширення коронавірусу серед учнів та вчителів. Про це повідомив 14 вересня Конотопський міський голова Артем Семеніхін. Також відомо, що в Сумах на карантині два класи та Путивлі — один клас.

У Конотопській школі виявили коронавірус у вчителя та в учня 10 класу, повідомив Семеніхін 14 вересня. Раніше було відомо, що на самоізоляції із цієї ж школи перебувають учні дев’ятого класу та вчителі, які в ньому викладали.

«Зараз приймається рішення, що 12 школа у нас вся закривається на карантин. Швидше за все, приймемо таке рішення. Тільки за один день у нас + 23 випадки захворювання на коронавірус», — повідомив мер Конотопа.

АТ «Сумиобленерго» планує припинити постачання електроенергії КП «Міськводоканал» за борги

У цій школі навчаються більше 800 учнів.

Також газета «Путивльські відомості» з посиланням на Путивльське районне відділення Сумського обласного лабораторного центру повідомила про закриття одного класу у Путивльській школі №2, у якій навчаються півтисячі дітей.

Нагадаємо, що в Сумах один клас школи №29 на карантині. Така ж інформація про школи 4 і 24. Також сумчани повідомили, що в школі №9  COVID-19 виявлено у одного з керівників закладу. Але ця інформація поки що неперевірена. Ми сподівалися, що офіційно це буде озвучено сьогодні під час апаратної наради. Але цього не сталося…

Суспільне

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *