Патрульні в Сумах розшукали водійку, яка «пролетіла» на червоне світло по зустрічній смузі (відео)

Патрульні винесли адмінпостанову на жінку, яка смугою зустрічного руху проїхала на заборонний сигнал світлофора.

Днями, у соціальній мережі був опублікований відеозапис, де транспортний засіб Ford Fiesta на чималій швидкості, виїхавши на смугу зустрічного руху, проїхав на заборонний сигнал світлофора проспектом Михайла Лушпи.

У Сумах 43-річна жінка за кермом розтрощила паркан у приватному секторі (відео)

Працівники управління патрульної поліції в Сумській області одразу прийняли цю інформацію та розпочали пошуки даного автомобіля. Сьогодні, 18 серпня, інспектори знайшли автівку та водія. З’ясувалося, що за кермом на той момент знаходилась 39-річна жінка. Вона повністю визнала своє правопорушення та пояснила, що їй було терміново потрібно потрапити додому, де виникли проблеми з газом.

Патрульні винесли на неї постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП. Санкція передбачає штраф у розмірі 425 гривень на користь держави. Відомо, що цього ж дня, громадянка сплатила штраф.

Патрульні винесли адмінпостанову на жінку, яка смугою зустрічного руху проїхала на заборонний сигнал світлофора

Патрульні винесли адмінпостанову на жінку, яка смугою зустрічного руху проїхала на заборонний сигнал світлофора🔻 https://youtu.be/RweevcY8_10 🔻Днями, у соціальній мережі був опублікований відеозапис, де транспортний засіб Ford Fiesta на чималій швидкості, виїхавши на смугу зустрічного руху, проїхав на заборонний сигнал світлофора проспектом Михайла Лушпи.Працівники управління патрульної поліції в Сумській області одразу прийняли цю інформацію та розпочали пошуки даного автомобіля. Сьогодні, 18 серпня, інспектори знайшли автівку та водія. З’ясувалося, що за кермом на той момент знаходилась 39-річна жінка. Вона повністю визнала своє правопорушення та пояснила, що їй було терміново потрібно потрапити додому, де виникли проблеми з газом.Патрульні винесли на неї постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП. Санкція передбачає штраф у розмірі 425 гривень на користь держави. Відомо, що цього ж дня, громадянка сплатила штраф.Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/patrolpolicesumy#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Вівторок, 18 серпня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *