Підприємці із Сумщини мітингували під стінами парламенту

загрузка...

Підприємці із Сумщини мітингували під стінами парламенту

Сумські підприємці долучилися до всеукраїнської акції протесту проти введення касових апаратів для малого бізнесу, так званих реєстраторів розрахункових операцій або РРО. Вони 1-го грудня мітингували під стінами парламенту.

Відео у Facebook виклав учасник сьогоднішньої акції, підприємець ІІ групи спрощеного оподаткування з міста Білопілля Богдан Калініченко.

«Я відстоюю своє право для того, щоб не було РРО, оскільки це є кабала для підприємців. Підприємці не впевнені в системі щоденних звітів. Якщо я подаю звіт, я не впевнений, що він сьогодні дійде, а якщо загальмує система – штраф мені. Для прикладу, якщо заплатити податки, з державного банку гроші йдуть три дні до рахунку. Не готова, як мінімум, база для того, щоб вводити РРО. Готовий назвати, як мінімум, 5 сіл Білопільського району, в яких взагалі немає зв’язку. Тобто, вони не зможуть банально подавати, за технічними можливостями, звіти, оскільки у них просто немає інтернету», — переконаний Богдан Калініченко.

Підприємці із Сумщини мітингували під стінами парламенту

В той час, коли підприємці стояли під стінами Верховної Ради, близько 14 години депутати більшістю голосів ухвалили закон про відтермінування обов’язкового використання ФОПами касових апаратів до 1 січня 2022 року. Цю новину підприємці зустріли вигуками «Ганьба!».

Чому новоприйнятий закон не задовольняє підприємців, розповів Богдан Калініченко. «Це абсолютно іде маніпуляція. Якщо станеться так, що будуть перевибори у Верховну Раду, більшість політиків будуть маніпулювати підприємцями, обіцяючи, що вони будуть відміняти або не відміняти. Тобто, ФОПів не почули, ФОПам відстрочили РРО», — говорить підприємець.

27-го листопада нардеп від Сумщини Микола Задорожній говорив про підтримуваний ним інший законопроект, який звільняв сільських підприємців від використання касових апаратів.

«В сільській місцевості магазини до 60 м² торгової площі звільнялись від РРО. Чому ця цифра взята, це статистика середня. Є магазини трохи більші, але загалом ця торгова площа в магазинах, її достатньо щоб ті магазини, де продукти харчування, промислову групу товарів надають в сільській місцевості могли б використовувати, тому що, за великим рахунком, там бухгалтерія ведеться в зошиті і, дійсно, важко там людям, плюс – відсутність інтернету», — сказав народний депутат.

Сумські патрульні затримали чоловіка, причетного до позбавлення волі жінки (відео)

За інформацією сайту Верховної Ради, 1-го грудня Микола Задорожній утримався під час голосування за прийнятий закон.

Автор — Ігор Стрельцов suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *