У Сумах рейдерське захоплення ОСББ

загрузка...

Про це пише інформаційний ресурс ST Ідеться про ОСББ «Герасима Кондратьєва 127/2». Про це щойно повідомив член правління ОСББ Павло Кравченко.

«Власник квартири номер 1 військовий пенсіонер РФ та громадянин РФ Шкурат О.Д. за декілька годин до загальних зборів ОСББ фіктивно продав свою квартиру приблизно 30(!) пов’язаним із собою фірмам, аби одержати більшість голосів на загальних зборах. Від імені «нових» власників на зборах виступав Руслан Шишлевський, який крім питань зміни правління та керівництва ОСББ рішуче нав’язував проведення платного аудиту ОСББ фірмою, де працює його дружина — Клєцова Г.М. Сам Шкурат О.Д. є відповвдачем у низці цивільних справ за позовами ОСББ до нього, бо має значні борги за житлово-комунальні послуги та незаконне будівництво на прибудинковій території ОСББ. Фіктивні фірми використовуються ним нібито для переміщення товарів до Росії і з Росії, в якій він має ще 4 фірми», — повідомив Павло Кравченко.

На Сумщині на польовій дорозі на смерть збили людину

Друга сторона заявила, що ні про яке рейдерство в ситуації не йдеться. Що це фінансова перевірка підприємства, проти якої налаштовані зацікавлені люди.

«К нам обратился с просьбой на проведение аудита участник этого ОСББ — Шкурат О. Д., доля которого примерно 40%. Он, как собственник, имеет право знать как используются деньги. То есть заказчик будет самостоятельно оплачивать проведение аудита личными средствами. И хотя проверка использования средств Правлением еще на этапе подготовки, но, видимо, уже стала кому-то «костью в горле» — пояснив представник фірми аудитора.

Судячи з усього далі буде…

Джерело ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *