У Сумах рятувальники та водолази провели для громадян тренінги із запобігання нещасним випадкам на водоймах (фото)

24 червня в м. Суми рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій разом з працівниками обласної рятувально-водолазної служби здійснили рейд по основним місцям відпочинку населення біля водойм. Це так званий «Студентський пляж», озеро Чеха, Блакитні озера та одне із найвіддаленіших місць – берег р. Псел в районі вул. Тополянської.

У період літньої спеки на водних об’єктах перебувала значна кількість людей, яким цього дня випала нагода відпочити. Учасники рейдової бригади не лише застерігали присутніх про дотримання вимог безпечної поведінки, а й ознайомили з прийомами надання необхідно допомоги постраждалим на водоймах.

 Читати також: На Сумщині поліція розпочала перевірку за фактом перешкоджання роботі журналістів (відео)

Водолази продемонстрували як проводиться рятування людини, що тоне за допомогою рятувального кола та без використання підручних засобів. У свою чергу медичний працівник Служби порятунку на спеціальному манекені показав надання першочергових реанімаційних заходів постраждалим. Всі бажаючі, як дорослі, так і діти змогли самі відпрацювати прийоми необхідної допомоги.

Під час заходу у містян виникало безліч питань на які вони отримали кваліфіковані відповіді. Також фахівці розповіли присутнім, як надати допомогу людині, яка отримала сонячний удар.

 Читати також: На Сумщині планують побудувати 23 спортивні майданчики із віртуальним тренером

Рятувальники звертаються до громадян, на нас чекає період святкових та вихідних днів. Щоб він залишив по собі лише приємні спогади дотримуйтеся правил безпечної поведінки – не купайтеся в незнайомих та необладнаних для цього місцях, не запливайте занадто далеко від берега, у жодному разі не заходьте у воду в нетверезому стані та не дозволяйте це робити іншим, пильнуйте за дітьми та роз’яснюйте їм про небезпеку водойм!

Головне управління ДСНС України у Сумській області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.