Зеленський нагородив «Золотою зіркою» бійця, який громив росіян під Глуховом

Зеленський нагородив «Золотою зіркою» бійця, який громив росіян під Черніговом

Президент України вручив ордени «Золота Зірка» Героям України з військових частин оперативного командування «Північ». Нагороджений і командир мотопіхотної роти, старший лейтенант Артур Кравченко, який під час наступу ворожих військ поблизу міста Глухова Сумської області вступив у бій із переважними силами противника.

Було завдано значної шкоди ворогу, виведено з ладу три БТРи, шість одиниць ворожої автомобільної техніки. Він зумів вивести особовий склад, не допустивши безповоротних втрат. Брав активну участь у бойових діях у населених пунктах Чернігівської області. Неодноразово зупиняв просування противника закріпленою територією.

Під час обстрілу з боку російських військ у березні 2022 року в районі населеного пункту Буди на Чернігівщині попри перевагу противника завдав суттєвих втрат ворогу й зупинив його просування. Був поранений у бою, проте виконав бойове завдання.

«Він неодноразово показував високий рівень особистої підготовки та вміння вірно приймати рішення під час виконання бойових завдань, — відзначають у 16-му окремому мотопіхотному батальйоні 58-ої ОМБ ім. гетьмана Івана Виговського. — Артур Андрійович є взірцем для особового складу та своїх побратимів. Вітаємо нашого воїна з почесною нагородою! Слава нашим Героям!»

cntime.cn.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.