У Сумах майже на місяць виключать гарячу воду

ТОВ «Сумитеплоенерго» доводить до відома громадян міста та керівників підприємств, що відповідно до розпорядження міського голови № 232-Р від 20.07.22р. та Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж в серпні місяці будуть проводиться гідравлічні випробування підвищеним тиском (16 атмосфер) магістральних та (12 атмосфер) розподільчих теплових мереж:

– з 1 серпня по 22 серпня 2022 р. будуть проводитись гідравлічні випробування технологічного обладнання ТЕЦ та теплових мереж по магістралям № 1, №3, № 4, № 5, №7, №2 у районі проспектів М.Лушпи, Т.Шевченка, вулиць Героїв Крут (Черепіна), Інтернаціоналістів, Івана Сірка, Харківській, Прокоф’єва, С. Табали(Севєра) СКД, Троїцької, Привокзальній, Супруна, Новомістенської, Красовицького, Воскресенської, Г. Кондратьєва, Петропавлівської, майдану Незалежності, Покровської, Шишкарівської, 2-ої Залізничної, Горького, Н.Сироватській, Охтирській, Серпневій, Миру, Р.Корсакова, Марко Вовчок.

– з 1серпня по 22 серпня 2022 р. на розподільнихтеплових мережах та обладнанні котелень у районі вулиць Білопільський Шлях, Г. Кондратьєва, Роменська, Декабристів, Нахімова, Санаторна та с. Піщане по вул. Кооперативна.

На термін проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинено.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.