Білопільська громада провела в останню путь захисників України, які загинули, захищаючи нашу землю

7 травня Білопільська громада провела в останню путь захисників України, які загинули, захищаючи нашу землю від російських окупантів.

Про це повідомила Культура Білопільської громади.

П’ятого травня під час виконання службових обов’язків загинули троє прикордонників із Білопільщини: майстер-сержант Олександр Миколайович ЗАБОЛОТНИЙ (15.07.1980 року народження), старший сержант Віталій Олексійович МАМОЧКА (10.05.1995 року народження), старший сержант Ростислав Олександрович ЛАПЧЕНКО (07.01.1984 року народження). 

Білопільська громада провела в останню путь захисників України, які загинули, захищаючи нашу землю

Важко передати словами горе рідних, котрі втратили близьку людину на жорстокій війні. Ні численна кількість квітів, ні жовто-блакитний стяг на труні не залікують їхні зранені серця.

Проводжали Героїв «живим коридором», стоячи на колінах та не стримуючи сліз. Попрощатися із захисниками зібралися сотні містян: рідні та друзі, однокласники, бойові побратими та жителі громади.

Панахиду за загиблими відслужив благочинний Білопільського району Української Православної Церкви Київського патріархату отець Петро Савонік. Проводжаючи загиблих бійців в останню путь, присутні клали квіти до домовин та вклонялися мужності й відвазі воїнів-захисників.

Поховали бійців із військовими почестями на місцевому кладовищі у Білопіллі.

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родини героїв.

У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сімей, разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам’ять про Героїв-захисників вічно житиме в наших серцях. Вони були, є і будуть справжніми синами України. Вічна шана та доземний уклін загиблим воїнам.

bilopillia

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *