Чиновник звинуватив губернатора Сумської області у неправомірних вимогах

загрузка...

Щойно, 28 травня, на пресконференції депутат і начальник Управління майном Сумської обласної ради Дмитро Нагорний повідомив, що радник голови Сумської ОДА Романа Грищенка пропонував йому внести зміни до статутів комунальних закладів та підприємств, які б дозволили керівництву обласної адміністрації звільняти неугодних керівників, — пише ST

«Буквально через два тижні після призначення голови ОДА до мене в управління завітав один із його радників із пропозицією внести до статутів наших комунальних закладів та підприємств цікавий пункт.

Цитую дослівно: «Нам надо, чтобы мы могли увольнять тех, кто нам не нравится». На це я відповів, що призначення та звільнення керівників закладів – це виключна компетенція колегіального представницького органу, а саме Сумської обласної ради і депутати ніколи на це не погодяться. Я навіть не буду виносити це на сесію. Я вважаю, що результатом саме моєї принципової позиції та моєї відмови стала активізація правоохоронних органів, проведення обшуків в Управлінні майном, масове розповсюдження інформації, яка дискредитує мене як керівника і як депутата», — заявив на пресконференції Дмитро Нагорний.

На Сумщині судитимуть чоловіка, який замовив вбивство батька та сестри

Нагадаємо, 8 травня СБУ проводила обшуки в Управлінні майном Сумської обласної ради через підозру у розтраті 1,5 мільйонів гривень, виділених для дитячої лікарні. Тоді, нібито, у ході проведення слідчо-оперативних дій керівник управління намагався позбутись незадекларованих 10 тисяч доларів США і технічних паспортів на два автомобілі, якими він користувався.

2 комментария

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *