Чиновники ЗСУ «погоріли» на корупційній схемі із закупівлею масок для армії

Правоохоронці викрили факт вимагання хабаря посадовцями Медичних сил Збройних сил України у розмірі одного мільйона гривень під час закупівлі медичних масок для української армії.

Про це 20 серпня повідомив пресцентр Служби безпеки.

Досудове розслідування показало, що оборудку організували начальник управління Командування Медсил разом з офіцером медслужби однієї з бригад ЗСУ, посадовцем Державної інспекції енергетичного нагляду та посередником.

Як зазначають правоохоронці, чиновники вимагали від представника комерційної структури, яка займається продажем медичних масок, хабар в 1 млн грн. За це учасники схеми обіцяли підприємцю забезпечити перемогу у відкритих торгах.

Прокуратура Сумщини вимагає визнати недійсними результати торгів на суму 10 млн грн

Такий розмір хабаря, як наголосили в СБУ, був зумовлений обсягом постачання — 1 гривня з кожної маски.

В СБУ повідомили, що за кілька днів до цього оперативники задокументували отримання 400 тисяч гривень — першої частини «відкату». Гроші вони відразу поділили та нібито передали іншим посадовцям із командування Медичних сил.

загрузка…


Організаторів схеми затримали під час передачі другої частини «відкату» — 600 тисяч гривень. Правоохоронці провели 13 обшуків за місцями проживання та служби посадовців.

На Сумщині СБУ викрила розкрадання майже мільйона бюджетних коштів під час будівництва шкільного стадіону

На цю справу відреагували у Міністерстві оборони. Там зазначили, що очільник відомства Андрій Таран ініціював проведення службового розслідування за виявленими фактами.

А ось головнокомандувач ЗСУ на час розслідування відсторонив від виконання посадових обов’язків низку посадовців.

allukraine

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.