«Цуценята в мішках»: волонтери в Сумах обурилися поводженням з тваринами

Цуценят поклали в мішки, щоб передати волонтерам. Така історія сталася в Сумському районі. Сумські волонтери приїхали забрати собак на стерилізацію і побачили їх зав’язаними у мішках. Кореспонденти дізналися подробиці.

Цуценят разом із мамою привезли із села Печище. 11 листопада волонтерам зателефонувала жінка і розповіла, що за 30 кілометрів від Сум є собака з цуценятами. Спочатку, каже волонтерка Катерина Соломашко, їх збиралися всіх забрати, стерилізувати і повернути назад.

Цуценята

«Зайшли в двір і бачимо – мішки лежать, два невеликих мішка. Ми могли подумати що завгодно: овочі там, лахміття, але коли почули, що звідти пищать цуценята, ми такого справді не очікували. Ми забрали їх, звичайно, потім вирішили, що назад відвозити не будемо. За час, поки я в притулку волонтерю, я такого ще не бачила», – сказала Катерина.

Читати також: Мешканця Сумщини оштрафували на 17 тисяч за те, що ходив вулицею без документів

Цуценята

Олександр, який передав волонтерам собак в Печищі, розповідає, що хотів допомогти: «Собака з’явився, народилися цуценята, вони не в нас спочатку були. Ми взяли одне цуцення, хотіли собі залишити, а тоді за собакою вони всі сюди прибігли, і в нас кочували. Ми їх годували», – пояснив чоловік. Потім, говорить, сусідка зателефонувала волонтерам.

У мішки посадив тварин, говорить, на півгодини, щоб вони не розбіглися.

Олександр сказав, що не проти, якщо собак йому не повернуть. Цуценят залишили у притулку. Волонтери розповідають, що вони контактні і дружні. Із шести цуценят п’ятеро – дівчата, їх з мамою треба стерилізувати. Поки ж малечі потрібні молочні продукти, зокрема, кефір і сир. Після стерилізації цуценятам шукатимуть господарів.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *