Кабмін дозволив школам та дитсадкам працювати в «червоних зонах»

загрузка...
Кабінет Міністрів України, під час засідання 16 вересня, дозволив роботу шкіл і дитячих садків у «червоній» зоні епідемічної небезпеки, але з певними обмеженнями, — пише vseosvita
За словами очільника Міністерства охорони здоров’я Максима Степанова рішення про повне закриття шкіл і садочків у «червоній» зоні карантину прийматимуть тільки за спільним рішенням регіональної та державної комісій.

Також, він заявив, що відтепер у формуванні переліку обмежень у «червоних зонах», визначених Кабміном, братимуть участь і регіони.

Крім того, під час прес-брифінгу, він зазначив, що у зеленому, жовтому та помаранчевому рівнях, освітні заклади зачинятимуться тоді, коли на самоізоляцію через COVID піде більше 50 відсотків вихованців.

[su_quote]Ми вводимо додаткове поняття: заборонятимуться відвідування закладів дошкільної, загальної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на адміністративно-територіальній одиниці регіону міста або району, на якій встановлено зелений, жовтий, або помаранчевий рівень у разі, якщо на самоізоляцію через контакт з хворим на ковід йде більше ніж 50% класів тієї чи іншої школи, — заявив Степанов. [/su_quote]

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *