МОЗ оновило карантинні зони: Сумщина залишається в «червоній»

загрузка...
Станом на 5 травня у «червоній» зоні епідемічної небезпеки перебувають 6 регіонів. Перевищення рівня госпіталізацій хворих на коронавірусну інфекцію не зафіксовано в жодній з областей.

Як передає Укрінформ, відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Так, до «червоної» зони станом на 5 травня віднесено Запорізьку, Полтавську, Сумську, Харківську, Хмельницьку та Чернігівську області.

У «жовтій» зоні, згідно з даними МОЗ, перебувають Київ та 10 регіонів — Вінницька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Херсонська та Чернівецька області. Решта областей віднесені до «помаранчевої» зони.

Станом на 4 травня показник госпіталізацій хворих на коронавірусну хворобу вище за визначений у 60 на 100 тис. населення не зафіксовано в жодному регіоні.

Сумщина 

Перевищено епідпоріг щодо ГРВІ, грипу тощо — 118,6% (потрібно менше 100%). Після кількох днів зниження коефіцієнта виявлення випадків інфікування COVID-19, 4 травня цей індикатор знову перевищив норму — 21,6% (потрібно менше 20%). Решта індикаторів в нормі: охоплення тестуванням — 640 на 100 тис. населення (потрібно більше 300), рівень госпіталізації знизився нижче норми в 60 на 100 тис. населення — 58,3 (перший день), динаміка рівня госпіталізації -24,6% ( потрібно менше 50%), завантаженість ковідних ліжок з киснем — 58% (потрібно менше 65%).

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *