На Сумщині бригади екстреної допомоги отримали 24 нових спеціалізованих авто

загрузка...

Автомобілі класу В придбано завдяки фінансуванню Національною службою здоров’я України за надані Центром екстреної допомоги медичні послуги.

Усі автомобілі сертифіковані Міністерством охорони здоров’я та облаштовані сучасним обладнанням за європейськими стандартами. На нових авто будуть чергувати бригади в різних районах області. Автомобілі отримує Конотопська станція екстреної медичної допомоги, Шосткинська та Глухівська підстанції, підстанції у Білопіллі, Бурині, Краснопіллі, Лебедині, Охтирці, Путивлі та Тростянці. Також автівки будуть обслуговувати Сумську громаду.

Читати також: Рада дозволила автоматичний перехід права на земельну ділянку при переході права власності на будівлю

Директор Центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО розповів, що автопарк «швидкої допомоги» потребує подальшого оновлення: «Адміністрація Центру має намір придбати на кожну із 5 станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги ще сучасніші автомобілі класу С – «VOLKSWAGENCrafter». А для пунктів постійного базування бригад «швидкої допомоги», особливо тих, що знаходяться біля трас із пожвавленим рухом і де є висока ймовірність випадків ДТП – 6 повнопривідних автомашин підвищеної прохідності класу А – «VOLKSWAGENCrafter».

Сумська ОДА

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *